event right

proSYSTEM

Professional Education Systems (Uzman Eğitim Sistemleri) , 1996 yılından beri ülkemizde eğitim konularında danışmanlık hizmeti sunan uluslararası bir kurumdur. Kendi ismini ön plana çıkarmadan, girişimci ve eğitimcilere danışmanlık hizmeti verir.

23 yıldır değişik kurum adlarıyla (Futurekids, Beta Bilgisayar Eğitim Hizmetleri, proETÜD, proLGS, Etüd Okulu, Geleceğin Çocukları Etüt Eğitim Merkezi) sistemi uygulayan uzman bir ekibiz.

proSYSTEM olarak temel felsefemiz, evrensel bilimi temel alan düşünce yapısı ile donatılmış, sorgulamayı ve sebep sonuç ilişkisini bir yaşam biçimine dönüştürmüş, daha iyiye ve daha güzele doğru kesintisiz bir devinim içinde hareket eden yetkinlikte öğrenciler yetiştirmektir.
5 ve 6. sınıftan itibaren başlayan sınava yönelik çalışmalar, 7. sınıfta analitik düşünce temelli konu anlatımı, sorum çözümü ve test alışkanlıkları üzerine daha yoğun çalışılır. Akademik, mental ve duygusal olarak sınava hazırlanmanın son yılına gelmiş olan öğrenci, 8. sınıfta yıl boyunca normal müfredat derslerinin yanında ek ders ve etütler ile sınava hazırlanma süreci devam eder. Deneme sınavları, KTT (konu tarama testleri), SBS (seviye belirleme sınavları) ve GTT (genel tekrar testleri) ile öğrencilerimizin bilgi ve bilgiyi kullanma gücü devamlı olarak kontrol edilir. Sürecin sonunda öğrenci kendinden emin bir şekilde sınava girer.

Hakkımızda

Eğitim sisteminin eksik ve aksaklılarını giderici yöntemler uygulayarak, çocuklarımızı başarılı ve mutlu kılmaktır. Türkçeyi iyi kullanan, sayısal becerileri olan, karşılaştığı sorunlara çözüm bulabilen ve ayakları üstünde durabilen öğrenci yetiştirmek temel amacımızdır.

Dönem sonunda ödev bilinci gelişmiş, sorumlulukların farkında ve hedefleri olan öğrenci profili oluşur. Böylece, gelecek yıllardaki çalışmaların temeli atılmış olur.

İletişim

Telefon1

0532 354 38 05

Telefon2

0216 411 25 55

E-mail

info@1e1ders.org

Adres

Adile Naşit Sok. No:8/B Sahrayıcedit-Kadıköy/İST.