1e1ders.org
1e1ders.org

VİZYONUMUZ

Endüstri 5 çağına hazırlanan Z kuşağı öğrencileri, geleceğin dünyasına hazır bir dünya vatandaşı olarak yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ

Eğitim sisteminin eksik ve aksaklıklarını giderici yöntemler uygulayarak, çocuklarımızı başarılı ve mutlu kılmaktır. 

Türkçeyi iyi kullanan, sayısal becerileri olan, karşılaştığı sorunlara çözüm bulabilen ve ayakları üstünde durabilen öğrenci yetiştirmek temel amacımızdır. 

Dönem sonunda ödev bilinci gelişmiş, sorumlulukların farkında ve hedefleri olan öğrenci profili oluşur. Böylece, gelecek yıllardaki çalışmaların temeli atılmış olur.

Hafta içi 5 gün: 16:00-19:00 veya 16:30-19:30 (özel okullar) 

Cumartesi günleri : 10:00-13:00 

Çocuklar okuldan çıkıp bize gelirler. Sınıf ve ders saatlerine göre çalışmalar yapılır. Amacımız, çocukların okul programlarını etkilemeden, evde geçirecekleri kullanılamayan zamanda; uzman eğitimciler gözetiminde gün içinde işledikleri konuları tekrar ederek pekiştirmek ve pratik yaparak sınavlara her zaman hazır durumda olmalarını sağlamaktır. Öğrenci evine döndüğünde, tüm ödev ve sorumluluklarını tamamlamış bir durumda rahat ve huzurludur. Ailesi ile akşam yemeğini yer, birlikte zaman geçirir. Kitap okuma, televizyon izleme gibi evsel aktivitelere katılma zamanı olur. 

Hafta sonu sadece Cumartesi günü 8. ve 9.sınıflar için zorunlu Deneme Sınavı vardır. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günü, spor ve diğer aktiviteler için zaman kalmış olur. Böylece 1 haftanın stresini atmış olur.

1e1ders.org

Hakkımızda

Eğitim sisteminin eksik ve aksaklılarını giderici yöntemler uygulayarak, çocuklarımızı başarılı ve mutlu kılmaktır. Türkçeyi iyi kullanan, sayısal becerileri olan, karşılaştığı sorunlara çözüm bulabilen ve ayakları üstünde durabilen öğrenci yetiştirmek temel amacımızdır.

Dönem sonunda ödev bilinci gelişmiş, sorumlulukların farkında ve hedefleri olan öğrenci profili oluşur. Böylece, gelecek yıllardaki çalışmaların temeli atılmış olur.

İletişim

Telefon1

0532 354 38 05

Telefon2

0216 411 25 55

E-mail

info@1e1ders.org

Adres

Adile Naşit Sok. No:8/B Sahrayıcedit-Kadıköy/İST.